YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bayan Çıraklık Eğitim Merkezi Adayı
Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. - ANKARA

BAYAN ÇIRAKLIK EĞİTİM MERKEZİ ADAYI
Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. 1991’ den günümüze kadar 208’ e yakın değişik meslek dallarında Stajyer öğrenci yetiştirmiş bulunmaktayız. Firmamızda Satış Elemanlığı Ustalık Belgesi, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi Ve Usta Öğretici Belgesi mevcuttur. Firmamız İlkokul, Ortaokul, Lise, iki ve dört Yıllık üniversite mezunlarına imkan sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı Müfredatı doğrultusunda Çıraklık Eğitim merkezine göndererek Çıraklık, Kalfalık, Ustalık, seviyelerinde öğrenci yetiştirmektedir. Meslek anlamında kendini geliştirecek, Çıraklık Eğitimi yaparken de, meslek alanında ilerleme sağlayacak Çıraklık Adayı Bayan alınacaktır. Erkek öğrenci kadromuz dolmuştur. Firmamıza alınan stajyer öğrenciler kadrosu dolduğunda, boşta kalan öğrenci çıraklık eğitime gidecekler olur ise, firmamıza başvurarak başka meslektaşlarımıza yönlendirme imkanı sağlamaktayız. Mesleki Çıraklık eğitimi işleyişi şu şekilde olacaktır. Mesleki eğitim görecek bayan, 5 gün işletmeye, haftada Bir gün Cumartesi veya Pazar Çıraklık eğitim merkezine gidecektir. Maaş ve Sigorta Primi devlet tarafından karşılanacaktır. Çıraklık eğitim Merkezine gidecek öğrenciler eğitimlerinin sonunda paha biçilmez Ustalık Belgesi’ ne sahip olacaklardır. Bu belge işe giremeyen şahıslara iş imkanı kendiliğinden oluşacak, Özel Firmalara, Sözleşmeli kadro ile Resmi kurumlara hatta kendi işyerlerini açma imkanı olacaktır. Günümüzde binlerce şahıs Ortaöğretimlerden, Üniversitelerden mezun olmakta, mesleği olmadığından iş bulamamaktadır. Kpss sınavlarında başarı gösteremeyenler, yıllarca sınavlara girip çıkmaktadır.
Ustalık eğitimi bittiğinde başarılı olan öğrenci, firmamızda kadro boşluğu var ise kadroya alınacak, kadro boşluğu yok ise başka özel şirketlere referans vererek, iş imkanı sağlayacaktır. Önceki yetiştirdiğimiz öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş, yüksek maaşlarla çalışmakta ve firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır. Alınacak Çıraklık Eğitimi adayının telefonla oynamak, facebook, twıtter gibi, sosyal paylaşım siteleri bağımlısı olmaması firmamızın kesin tercih sebebidir.
Çıraklık Eğitim Merkezine başlayacak adayların meslek öğrenecekleri alanlar aşağıda belirtilmiştir.
01. Bilgisayar donanım Teknik Servis,
02. Bilgisayar yazılım,
03. Web Tasarım,
04. Ağ bağlantıları, kablolama,
05. Sekreterlik
06. Halkla ilişkiler
07. Satış ve pazarlama
08. Büro Yönetimi ve Sekreterlik
09. Ön Muhasebe
10. Grafik Tasarım
Müracaatlar : İş hakkında telefonda ayrıntılı bilgi verilmemekte, ancak şahsen gelerek, başvuru formu doldurarak iş hakkında bilgi alınabilir. 1 Adet Son Çekilmiş Vesikalık fotoğrafla birlikte başvuru gerçekleşir. Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir.
Adres Tarifi : Kızılay göbekten gelirken Ziya Gökalp Caddesi üzerinden; Mithatpaşa köprüsünün altından geçince, Kolej semtine doğru sağdan 4. bina, Çağdaş Marketin ve Savis Otel tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Savis Otel Karşısı.
Açık Adres : Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti.
Kültür Mah. Ziya Gökalp Cad. No : 28/1 06420 Kızılay/ANKARA
Görüşme saatleri : 09:30 – 19:30
Şahsen görüşülecek Kişi : Mesut KABALCI/ Şirket Müdürü
Şirket Cep : (0532) 166 09 10
İş Tel : (0312) 430 20 22 (Pbx)
Web Site : www.mesutbilgisayar.com.tr
Mail : satis@mesutbilgisayar.com.tr

Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.
İlan Tarihi : 31 Mayıs 2019

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.