YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Darıca’da Muhasebe Müdürü iş ilanı Darıca Kocaeli
TSB ENERJİ SANAYİ VE TİCARET L - KOCAELİ

Bu iş ilanı için tsb enerji sanayi ve ticaret l iletişim bilgileri ile başvuruda bulunun.

endüstriyel ısı cihazları üretimi ve satışı yapan firmamızda deneyimli kdv iade işlemlerini yürütebilecek,üniversitelin işletme iktisat,maliye bölümlerinden mezun, ms office programlarına hakim, resmi ve ön muhasebe kayıtlarının doğru,düzenli olarak girişini yapacak,yaptığı işler ile ilgili raporları hazırlayacak ,beyannameleri hazırlamaya yardımcı olacak, luca muhasebe programı’nı etkin derecede kullanabilen,e-fatura e- defter e-arşiv konusunda bilgili deneyimli muhasebeci arayışımız vardır. mail ile yapılan başvurular dikkate alınacaktır. tsbayraktar@tsbenergy.com adresine ilgilenen arkadaşların başvurmaları rica olunur.

Kocaeli’de Tsb Enerji Sanayi Ve Ticaret L’de Darıca’da Muhasebe Müdürü iş ilanı Darıca Kocaeli elemanı aranıyor.

İlan Tarihi : 4 Aralık 2020
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.