YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Deneyimli Muhasebe Personeli
YLD AMBALAJ - TRANSBİGBAG - KAYSERİ

Firmamızda istihdam edilmek üzere askerliğini yapmış ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,muhasebe programlarını (özellikle verim ticari ve fornext programları) daha önce aktif olarak kullanmış ve hali hazırda kullanabilecek,gelişime açık dikkatli gayretli ve sorumluluk sahibi,tercihen aktif araç kullanabilen 40 yaşını aşmamış bay deneyimli muhasebe elemanı alınacaktır. direk yönetim kurulu başkanı ve genel müdüre bağlı çalışacak olunması dolayısı ile çalışacak kişinin işinde özenli olması,sorumluluğundaki her konuya tam hakim olması gerekmektedir. üretimle ilgili hususları tam takip edebilmesi,stok kontrolünü eksiksiz yapabilmesi ve işletme içerisindeki her konuda bilgi sahibi olması önem arz etmektedir. iş yoğunluğumuz nedeniyle telefonda detaylı bilgi verilmeyecek olup gerekli tüm bilgiler başvurularda yüz yüze görüşme esnasında aktarılacaktır. ön görüşmelere ilan kriterlerine göre davet yapılacağından dolayı lütfen ilan kriterlerine (yaş,cinsiyet,mesleki bilgi vs.gibi) uygunluğunuzu kontrol ediniz
Deneyimli Muhasebe Personeli olarak Kayseri içinde ikamet eden eleman aranıyor

İlan Tarihi : 18 Şubat 2021
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.