YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Eliz Egitim Danismanlik Krese Bir Bayan Genel Muhasebe
ELİZ ERNA EĞİTİM DANİSMANLİK KRES MERKEZİ - NEVŞEHİR

08. 08. 2019 tarihinde Nevşehir Merkez ve Ürgüp merkezde yeni açılıp faaliyet gösterecek olan iki subemiz eliz erna kurumsal Eğitim Danışmanlığı ve kres anaokulu şubesine çalışmak üzere 20 30 yaş arası en az lise mezunu 1 bayan genel muhasebe perosneli aranmaktadır özgüveni yüksek olan gerek dış görünüşü gerek diksiyonu ile ön plana çıkan Prenztbel olan takım çalışma ruhunu benimsemiş kurumsal iş yerimizi kendi evi gibi gören siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunan nezaket ve ahlaki kurallara rivayet eden yenilikci akima sahip olan sürekli kendini gelistirmeye acik gelisime acik kisiler tercih sebebidir basvuru yapacak personeller aranilan nitelikleri acilis tarihini detayli bir sekilde okuyarak anlayarak basvuru yapması onemle rica olunur firmamiz bünyesinde 10 personel calisacaktir kurumsal ve frencesseldir calisacak personeller takim calisma ruhunu benimsemis olmasi gerekir
&Aranilan nitelikler&
& 20/30 yas arasi bayan
& en az lise mezunu
& prenztbel olan
& gelisime acik yenilikci akima sahip olan
& takim calisma ruhunu benimsemis
& diksiyonu ve dis görünusune dikkat eden
& calisma saatlerine ayak uyduran
& universite öğrencileri ve diger illerden de bavsuru kabul edilmektedir egitim kurumu olduğumuz icin
DIPNOT: ARANILAN NITELIKLERI TASIYAN KISILERIN BASVURU YAPMASI ONEMLE RICA OLUNUR ILANI DETAYLI BIR SEKILDE OKUYARAK ANLAYARAK BASVURU YAPMANIZ ONEMLE RICA OLUNUR ACILIS TARIHINI GOZ ONUNDE BULUNDURALIM SAYGILARIMLA..

İlan Tarihi : 9 Haziran 2019
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.