YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İnşaat Fi̇rmasına Muhasebe Elemanı – 145037
- İSTANBUL

Bahçelievler’de bulunan firmamıza; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl muhasebe uygulamaları üzerine deneyimli, Mikro yazılım programına hakim, Office programlarını (word, excell, vb.) kullanabilen, Tek düzen hesap planına hâkim, Evrak kayıt tertip düzenine sahip, Vergi hukuku, genel muhasebe mevzuatı, tek düzen hesap planı ve SGK mevzuatına vakıf, Analitik düşünme kabiliyetine sahip, dikkatli, titiz, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, E-fatura, E-defter, E-ihracat uygulamalarını kullanarak gerekli işlemleri yerine getirebilen, KDV, muhtasar, geçici vergi ve kurumlar vergisi beyannamelerini hazırlanmasında destek, İstanbul Avrupa yakası Yenibosna civarı ikamet eden, çalışma arkadaşı aramaktayız.

İlan Tarihi : 16 Ocak 2020

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.