YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

MALİ İŞLER MÜDÜRÜ – MUHASEBE
- İSTANBUL

İstanbul’da çalışacak eleman aranıyor.
gıda sektöründe 30 yıldır faaliyet gösteren şirketimizin büyüyen organizasyonunda; tüm muhasebe süreçlerini yönetecek ve diğer birimlerle koordinasyon içinde çalışarak, muhasebe ile ilgili kanuni gereklilikler ve şirket prosedürleri doğrultusunda faaliyetlerin kayıtları ve yasal gerekliliklerin organize edilmesi, yürütülmesi ve yönetilmesinden sorumlu olacak ‘’mali işler müdürü’’ arayışımız bulunmaktadır. üniversitelerin maliye, iktisat, işletme, ekonomi lisans bölümlerinden mezun, mesleki tecrübesi 10 yılın üzerinde olan ve birim yöneticiliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli, genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, bütçeleme ve raporlama süreçlerinde tecrübeli, tercihen e-ticaret deneyimi olan, tüm yasal beyannameleri; kdv, muhtasar, damga, geçici vergi, kurumlar vergisi, gelir vergisi ve ba/bs beyannameleri takip eden vergi hukuku, ticaret hukuku ve diğer mali mevzuat uygulamalarına hakim, ms office programlarını iyi düzeyde kullanabilen ve tercihen iyi derecede mikro muhasebe programını bilen, planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, iş birliği ve ekip çalışmasına yatkın, liderlik vasıflarına sahip, detaylara önem veren ve analitik yönü kuvvetli.
iş tanımı
muhasebe kayıtlarının doğruluğunu kontrol etmek,
muhasebe kayıt ve e-defterler kayıtlarının mevzuata uygun olarak tutulmasını ve verilerin bilgisayar ortamına geçirilmesinde en etkin metotların geliştirilmesini sağlamak,
şirketin ilgili mevzuatları gereğince periyodik bilanço, kâr-zarar ve diğer mali tabloları ile faaliyet sonuç raporlarının hazırlanmasındaki ön hazırlıkların eksiksiz tamamlanmasını sağlamak,
insan kaynakları işlemlerinin yapılaması ve yönetilmesi,
muhasebe altyapısının geliştirilmesinde rol almak,
muhasebe ekibinin idaresinde rol almak,
MALİ İŞLER MÜDÜRÜ – MUHASEBE olarak istihdam edilecek İstanbul’da ikamet eden eleman aranıyor.

İlan Tarihi : 6 Şubat 2021
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.