YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Muhasebe Elemanı
KUVVA GIDA ANONİM ŞİRKETİ - İSTANBUL

  • 2009 yılında istanbulda dondurma ve sütlü tatlıların istanbul geneline dağıtımını yapmak üzere kurulan firmamız kahramanmaraş lezzetlerinin istanbullulara ulaşmasını sağlamaktadır. sonraki dönemlerde bünyesine pastalar
  • unlu mamuller
  • dondurulmuş meyve&sebze ürünleri katarak. bugün istanbul genelinde 4.000 müşteri portföyüne sahip bir kuruluş haline gelmiştir.
  • şirketimiz bünyesinde muhasebe departmanında çalıştırılmak üzere tek düzen hesap planına vakıf muhasebe konusunda deneyimli tercihen logo programı bilen tercihen sefaköy-küçükçekmece ve çevresinde ikamet eden takım çalışmasına yatkın prezentabl muhasebe yardımcısı aramaktayız not:cumartesi saat 17:00 a kadar çalışmaktayız

Bu iş ilanı için KUVVA GIDA ANONİM ŞİRKETİ iletişim bilgileri ile başvuruda bulunun.

İlan Tarihi : 17 Şubat 2021
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.