YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Muhasebe Elemanı
HÜSEYİN KARACA - ERZURUM

Erzurum merkezde bulunan muhasebe mali müşavirlik ofisimizde çalıştırılmak üzere en az 5 yıl mali müşavirlik ofisinde çalışmış olması şartımız vardır. tek düzen muhasebe sistemine hakim, mizan ,bilanço, gelir tablosu, tüm sgk işlemleri, tüm ticaret odası işlemleri ve tüm beyanname hazırlama bilgisine sahip mevzuatı takip eden çalışma arkadaşı aramaktayız.başlama ücreti 6.000 tl olup bu maaşı performansına göre 2021 yılı sonunda 8.000 tl olacaktır.bilgi becerisi ve yönetici kapasitesine sahip , çalışkan ,klavyesi hızlı ,olması önemlidir.ayrıca üç beş ay çalışıp ayrılmayacak en az 5 yıl çalışmayı düşünen arkadaş aramaktayız.
Bu iş ilanı için Hüseyin Karaca iletişim bilgileri ile başvuruda bulunun.

İlan Tarihi : 9 Mart 2021
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.