YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Muhasebe Elemanı
SENTEZ MATBAA - ADANA

Matbaa ve ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ön muhasebe departmanına bayan eleman alınacaktır, tercihen muhasebe ile ilgili lise, ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun,ofis düzeni konusunda titiz,takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş e – fatura / e – irsaliyelerin düzenlenmesi,alış / satış faturalarının dosyalanması office programlarına hakim cari mutabakatlarının yapılması (ba-bs işlemlerinin yapılması), özlük dosyalarının hazırlanması konusuna hakim, raporlama becerisi olan aynı zamanda sipariş takibi yapabilecek istenilen özelliklere göre fiyat teklifi hazırlığı yapabilecek ve müşteri cari hesaplarının da kontrolünü yapıp tahsilat takiplerini yapabilecek yardımcı muhasebe destek elemanı arıyoruz.
Muhasebe Elemanı olarak istihdam edilecek İstanbul Avrupa Yakası’da ikamet eden eleman aranıyor.

İlan Tarihi : 7 Nisan 2021

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.