YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Muhasebe Sorumlusu
- KOCAELİ

İzmit / Kocaeli Çarşı yapı sitesinde bulunan İnşaat Ve Yapı malzemeleri toptan satış alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda görev tanımı yapılan pozisyona uygun çalışma arkadaşı aramaktayız.
– Tüm muhasebe kayıt, takip ve mutabakat işlemlerini mevzuata uygun olarak gerçekleştirebilecek. Her türlü yasal beyannameleri ve bildirimleri hazırlamak. Mali müşavir gözetim ve denetiminde muhasebe işlemlerini yapabilen, Bordro ve personel özlük süreçlerini yürüten. Her türlü muhasebe kayıtlarını yapacak. Mevzuata ve genel muhasebe uygulamalarına hakim, Kanuni beyannamelerin tüm süreçlerini, e-defter ve e-fatura uygulama süreçlerini bilen, Ms Office programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, iletişim becerileri güçlü, Türk muhasebe ve vergi mevzuatı hükümlerine hakim, Logo muhasebe programını kullanmayı bilen.
Tercihen 40 yaş altı bay

İlan Tarihi : 14 Kasım 2019
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.