YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Muhasebe Sorumlusu
CREMMA TURİZM VE GIDA IŞLETMELERİ - ADANA

Ümraniye de yer alan genel merkezimizde görevlendirilmek üzere muhasebe personeli arayışımız bulunmaktadır. en az lise tercihen üniversite mezunu ön muhasebe konusunda tecrübeli ms office programlarını etkin kullanabilen, sap b1 kullanabilen, anadolu yakasında ikamet eden tercihen ümraniye , büro malzemelerini fax, fotokopi vb. kullanabilen, ofis düzeni konusunda titiz, takipçi ve dikkatli çalışmayı prensip edinmiş, iletişim yeteneği kuvvetli, öğrenmeye ve yeniliklere açık ekip arkadaşları aranmaktadır. istenen yetenekler banka kayıtlarının sisteme işlenmesi ve pos hareketlerinin takip edilmesi, günlük gelen faturaların muhasebe kayıtlarının gerçekleştirilmesi fatura kontrolü ve fatura hazırlanması. cari hesapların takip mutabakat ve raporlamasının yapılması e-arşiv e-fatura e-irsaliye süreçlerine hakim günlük olarak kasa kayıtlarını tutabilecek ve dosyalama yapabilecek. şirket yöneticilerine raporlama yapabilecek
Bu iş ilanı için Cremma Turizm Ve Gıda Işletmeleri iletişim bilgileri ile başvuruda bulunun.

İlan Tarihi : 4 Mart 2021
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.