YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Muhasebe Sorumlusu İstanbul / Esenyurt
DECOSTONE YAPI KİMYASAL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. - İSTANBUL

Decostone yapı kimyasal.san.tic.ltd.şti.’e muhasebe sorumlusu alınacaktır.
cari hesap mutabakatları,banka ve çek-senet muhasebe işlemlerinin yapılması,irsaliye, fatura vb. evraklarının kaydedilmesi,günlük kasa işlemlerinin kaydedilmesi,aylık raporlama işlemlerinin yapılması,tüm resmi işlerin ve evraklarının takibinin yapılması,personel özlük dosyalarının düzenlenmesi,stokların girilmesi ve takibi,nitelikleri;mikro programına hakim,ms office programlarını etkin kullanabilen,tercihen üretim firmalarında çalışmış ve maliyet muhasebe bilgisi olan,en az 5 yıl tecrübeli,tek düzen hesap planına vakıf,kendini geliştirmeye önem veren, iletişim becerileri kuvvetli,sorumluluk becerileri yüksek,erkek elemanların askerlik görevini tamamlamış,avrupa yakasında ikamet eden,tercihen hadımköy, esenyurt,beylikdüzü30-45 yaş arasıbay veya bayanmuhasebe elemanı alınacaktır.
Decostone Yapı Kimyasal.San.Tic.Ltd.Şti.’in iş ilanı için son başvuru tarihi 2021-03-10

İlan Tarihi : 8 Şubat 2021
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.