YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Muhasebe Uzmanı
ENAR YAPI VE YALITIM SİST. SAN. TİC. LTD. ŞT - ADANA

Toptan inşaat yalıtım ve izolasyon malzemesi alım satım ve inşaat izolasyon uygulamaları alanında faaliyet gösteren şirketimizin avcılar parseller’de bulunan merkez ofisinde istihdam edilmek üzere genel muhasebe bilgisi olan tek düzen hesap planına vakıf e-fatura – e-defter uygulamalarına hakim ba, bs, kdv, muhtasar ve sgk beyannameleri konularında bilgi sahibi banka, çek senet,kredi işlemleri, alım ve satım faturalarını muhasebe kayıtlarına işleyebilecek logo,mikro muhasebe programlarını bilen tercihen mikro v16 muhasebe programında tecrübeli muhasebe uzmanı personel alımı yapılacaktır.

sadece online başvurular kabul edilecektir.
Muhasebe Uzmanı olarak istihdam edilecek İstanbul Avrupa Yakası’da ikamet eden eleman aranıyor.

İlan Tarihi : 10 Şubat 2021
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.