YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

MUHASEBE UZMANI ALINACAKTIR
TEKSA İSKELE KALIP SİSTEMLERİ İNŞ. TEKNOLOJİLERİ SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. - İSTANBUL

İnşaat Malzemeleri Sektörü, İskele Kalıp Sistemleri alanında faaliyet gösteren Şirketimiz Çalışma Saatleri; Sabah 08:00 akşam 18:00, Cumartesi saat 16:00 ya kadar.
Karakteristik Özelliği; Başarılı olma kariyer yapma arzusuyla dolu, azimli, becerili, ciddi, disiplinli, düzgün ahlaklı, kararlı, kendisine öz güveni olan, verilen görevi hakkıyla yapabilecek ve sorumluluk taşıyabilecek yüksek liyakat ve sadakat sahip olmalıdır.
Ayrıca çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti yüksek, tuttuğunu koparan, işini seven, çalıştığı şirketi benimseyen, sahiplenen kriterlerde olgun prezantabl ve sempatik bir hanımefendi alınacaktır.


Firma Adı: TEKSA İSKELE KALIP SİSTEMLERİ İNŞ. TEKNOLOJİLERİ SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.
Yetkili Kişi: Ömer Metin
İşyeri Adresi: Çakmaklı Mah. Hadımköy Yolu Cad. Hasat Sokak No : 58 Büyükçekmece / İSTANBUL
Telefon: 02127153434
E-posta: omhat34@gmail.com
İlan Tarihi : 6 Ocak 2020

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.