YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Ön Muhasebe
DURULAR PALET ORMAN ÜRN.TİC.SAN.LTD.ŞTİ. - MERSİN

Firmamızda görevlendirilmek üzere ;Bayan Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.
İş tanımı: Sevk irsaliyesi ve satış faturalarının düzenlenmesi, Kasa giriş,çıkış işlemlerini yapmak, Alınan tüm mal ve hizmet faturalarının tüm kontrollerini yaparak muhasebe kayıtlarının gerçekleştirilmesi, Müşteri ve tedarikçi firmalar ile mutabakat sağlamak,Personel Özlük işlemleri ve puantajlarını yapmak,Ofisin genel düzen ve tertibini sağlamak.
ÖNEMLİ NOT:Lütfen açıklamaları okumadan başvuru yapmayınız.Cumartesi günleri tüm gün çalışılmaktadır.Sadece Tarsusa personel servisi vardır. Kriterlere uymayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
Aranan Şartlar:MYO ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Bordro,Sgk,Özlük ve İsg işleri,Excell uygulamalarında bilgi sahibi, Düzenli,titiz,takipçi çalışma anlayışına sahip, TARSUS’ta ikamet eden, tercihen SMMM/YMM bürosunda çalışmış

Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.
İlan Tarihi : 9 Mayıs 2019

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.