YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Ön Muhasebe
Fix Mobilya Aksesuarları - İSTANBUL

İşyerimizde ofis gereçleri kullanabilecek, ön muhasebe, satın alma stok ve eksik takibi, sipariş hazırlanması + sipariş alış verişi ve internet satışları vb. gibi işleri yapabilecek yada alt yapısı olan en az 1 yıl deneyimli kendini geliştirebilmek şartıyla, üzere bayan personel alınacaktır, ( Deneyimli tecrübeli tercih sebebidir). Adayın öğrenmeye açık azimli hırslı kendine güvenen ve emin kişi olması, kendini ve çalışma oratmını sürekli geliştirebilen, kendini ve işini takip edebilen “NOT” almayı prensip edinmiş olması ayrıca tertip temizlik konusunda hassasiyet göstermesi gerektirmektedir. Mesai saatleri içerisinde iş dışında meşguliyet (Telefon veya internet sosyal medya vb. gibi ) istenmiyor işe devamsızlıklara yada izin istenmeye müsait değildir işimiz.

+ işyerimizde evcil hayvanımız vardır (köpek) çekinmeyenler.

CV :0535-829-29-33 Whatsapp dan CV’nizi gönderebilirsiniz

 

Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.
İlan Tarihi : 20 Kasım 2020

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.