YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Ön Muhasebe Elemanı
DEKALED AYDINLATMA SİSTEMLERİ - ADANA

İş tanımı
* muhasebe kayıtlarının girilmesi ve takibinin yapılması,* cari hesap takip ve mutabakatlarının yapılması* günlük muhasebe kayıtlarını tutabilecek,* bankaya kayıtlarının sisteme girilmesi,* aktif olarak bilgisayar kullanabilen,* hızlı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,* takım çalışması ve işbirliğine yatkın,
aranan nitelikler
ofisimizde muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere muhasebe elemanı aramaktayız * tercihen üniversite , meslek yüksek okulu ve /veya ticaret lisesi mezunu, * tercihen muhasebe bürosunda stajını yapmış veya çalışmış, minimum 1-2 yıllık tecrübe sahibi, * genel muhasebe hakkında bilgi sahibi, * ms office programlarını kullanabilen ve raporlama yapabilen, * yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, planlama ve takip yönü kuvvetli, dikkatli ve titiz çalışan, eleman alınacaktır.
avcılar,beylikdüzü veya esenyurt da ikamet eden.
İstanbul Avrupa Yakası’da Dekaled Aydınlatma Sistemleri’de Ön Muhasebe Elemanı elemanı aranıyor.

İlan Tarihi : 4 Aralık 2020
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.