YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Ön Muhasebe ve Ofis Yönetimi
SMEC MAK TAS VE MUH LTD STI - İSTANBUL

İşletmemize muhasebe departmanına çalışma arkadaşı aramaktayız. İşin konusu ile ilgili detay aşağıda belirtilmiştir.
Adress: SMEC MAK.TAS VE MUH LTD STİ
IMES SAN. ST C BLOK 304 SOK NO:10 Y.DUDULLU UMRANIYE ISTANBUL
Başvuru yapacak adaylar: Askerliğini tamamlamış,B Sınıfı Ehliyetli olan, İngilizce Konuşma ,Yazma,Okuma iyi bilen, Yurt Dışı Seyehat Engeli Olmayan BAY adaylar alınacaktır.
İstenenler: Zirve Muhasebe (Üretim Modülüne hakim) Programını kullanabilen, MICROSOFT EXCELL,POWERPOINT,WORD Programlarını ıyı kullanabılen, Özellikle EXCELL de formüllere dayalı tablolarda deneyımlı, MS Access Programınına hakim
Ön Muhasebeye hakim, Aynı zamanda satın alınan faturaların kontrolünü yapacaktır. Stok Kontrolleri, Üretimden gelen ham madde siparişlerini takip edebilecek, gerekli siparişlerin açılmasını takip edecektir. Aynı zamanda projelerin zaman çizelgelerini takip edecek, Makine doluluk oranalrının raporlarını EXCELL programında yapılan tablolarda tutacak. Makine Saat Maliyetleri tablolarını oluşturacak ve periyodik olarak raporlarını ve grafiklerini paylaşacaktır. Firmamızın bütçesinin oluşturulmas surecını excellde mali tablolar oluşturarak takibini yapacaktır.
Degerlı arkadaşlar oncelikle CV lerini smec@smec.com.tr adresine göndermelerini rica ederiz.

Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.
İlan Tarihi : 11 Ekim 2019

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.