YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Ön Muhasebe Sorumlusu
RSÇ ÇANTA ULUSLAR ARASI HEDİYELİK EŞYA - ADANA

Firmamız; 2007 yılından beri toptan bayan çantası sektöründe faaliyet göstermektedir. imalat fabrikamızda ön muhasebe yapacak bayan personel aramaktayız. logo veya capıtal byte programlarından birini kullanabilmesi gerekmektedir. maliyet hesaplama, personel giriş çıkış ve mesai takibi yapma, ürün sevkiyat takibi, alım ve satım takibi dahil ön muhasebede yapılması lüzumlu bütün işler hakkında tecrübesi olan bayan personel alınacaktır. imalat fabrikamız esenlerde’dir. başvuruda bulunmak isteyenler cv gönderdikten sonra telefon ile de irtibat kurarak gerekli bilgileri alabilirler.
çalışma saati haftaiçi sabah 9:00 akşam 18:30
cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 (haftasonu yasağı olmadığı sürece)
İstanbul Avrupa Yakası’da iş arayanlar için son başvuru tarihi 2021-05-01

İlan Tarihi : 1 Nisan 2021

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.