YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Ön Muhasebeci
İKLİMA - TRABZON

Ortahisar trabzon’da ön muhasebeci iş ilanı ortahisar trabzon iş ilanı için son başvuru tarihi :07/03/2021

mavi mühendislik adlı firmada çalışmak üzere; ön muhasebe ve muhasebe konularında en az 2 yıl deneyimli, e-fatura konusunda deneyimli, tercihen üniversitelerin 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun, microsoft office programlarını (word, excel) iyi derecede kullanabilen, aylık ve günlük raporlama yapabilecek, satış faturası ve irsaliye düzenleyebilen, alış faturaları, kasa fişi ve banka kayıtları v.b. evrakları işleyebilecek, günlük defter kayıtlarını yapabilecek, cari mutabakatları yapabilecek,18-35 yaş arası, kadın ön muhasebe personeli aranmaktadır.
ilanla ilgilenen adayların yüz yüze görüşme için 0538 721 62 02 nolu telefondan havva hanımdan randevu almaları gerekmektedir.

İklima’nın iş ilanı için son başvuru tarihi 2021-03-07

İlan Tarihi : 6 Şubat 2021
Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.