YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Onli̇ne Reservati̇on Executi̇ve
SÜRMELİ OTELLERİ - İSTANBUL

1.Çalışılan Online operatörlerin Extranetlerinde Otellerimiz için yeni rezervasyon olup olmadığının kontrol edilmesi,

2.Otellerimiz için gelen yeni rezervasyonların Otellerin ana sistemlerine girilmesinin ardından ilgili operatörlerin Extranetlerinde konfirmelerinin verilmesi, (Reservasyon bolumu)

3.Çalışılan online operatörlerin Extranetlerinde rezervasyonlara gelen bir iptal olup olmadığının kontrolünün yapılması,

4.İlgili operatörlerin Extranetlerinde herhangi bir iptal varsa Otellerin ana sistemlerinde gerekli işlemlerin yapılması (Reservasyon bolumu)

5.Çalışılan Online operatörlerin web sayfalarında Otellerimizin müsaitlik ve fiyat kontrolünün yapılması. Müsaitlik yoksa hemen kontenjan yüklemesinin ilgili operatörün Extranetinden yapılması, yanlış bir fiyat yüklemesi varsa ilgili operatörün Extranetinden Otellerimizin görünmesi gereken satış fiyatlarının operatörlerin komisyon oranı ve eğer yüklü bir promosyonu varsa bunların göz önüne alınarak fiyatların revize edilmesi,

6.Çalışılan Online operatörlerin web sayfalarında rakip Otellerin fiyatlarının kontrolünün yapılarak; Otellerimizin müsaitlik durumuna göre boş odalar olması durumunda fiyatların rakip Otellerin fiyatlarından daha düşük, Otellerimizde odamız olmaması durumunda ise fiyatlarınızın yükseltilerek ilgili operatörlerin Extranetlerinde Otellerimizin görünmesi gereken satış fiyatlarının operatörlerin komisyon oranı ve eğer yüklü bir promosyonu varsa bunların göz önüne alınarak fiyatların revize edilmesi, (Satış Md. ne danışarak)

7.Çalışılan Online operatörlerin web sayfalarında Otellerimizin sıralama ve Müşteri Memnuniyeti ya da Şikâyeti var mı diye kontrolünün yapılması. Yapılan Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyetlerinin hepsine Teşekkür ya da savunma olarak cevap yazılması,

8.Periyodik olarak ( Haftada 1 kez ) çalışılan Online operatörlerin web sayfalarında Otellerimizin bilgilerinin ve resimlerinin kontrolünün yapılması,

9.Çalışılan online operatörlerin ödeme sistemine istinaden, Otellerimize her gün giriş yapan odaların ödeme takibinin yapılması. (Muhasebe departmanı ile koordineli olarak)

10.Operatör ödemeli çalışılan online operatörler için Otellerimizden her gün çıkış yapan odaların ödemelerin tahsil edilebilmesi için ilgili operatörlerin Extranetlerinden işlemlerinin yapılması yada faturalama yapılması, (Muhasebe Md. lugu ile koordineli)

11.Müşteri ödemeli çalışılan online operatörlerin Otellerimiz için gönderdikleri komisyon faturalarının ilgili operatörlerin Extranetlerinden takibinin yapılması ya da e-mail ve posta yoluyla operatörlerden gelecek komisyon faturaların takibinin yapılması, (Muhasebe Md. lugu ile koordineli)

12.Çalışılan Online operatörlerin her gün giriş yapan ve konaklayan misafirleri için VIP set-up’larının kontrolü ve ilgili departmanlardan misafirlerin problemi olup olmadığın kontrolünün yapılması

13. Aylık Online raporunun hazırlanması

14.Ön Büro ve Guest Relation birimi ile misafir memnuniyetinin arttırılması ve şikayet yönetimi konusunda gerekli koordinasyonun sağlanması.

15.Concortia anlaşmalarının takibi

16.Rezervasyon engine sistem ve işleyişinin takibi

17.Taravel click GDS ve işbirliğinin takibi

 • En az yüksek okul mezunu
 • İnsan ilişkileri kuvvetli
 • Güler yüzlü
 • Prezentabl
 • Takım ruhuna sahip
 • Konusunda en az 3 Yıl deneyimli
 • Ofis programlarını kullanan
 • Düzgün diksiyona sahip
 • Seri karar verme yeteneğine sahip
 • İngilizce diline hâkim
 • Tercihen 35 yaşını aşmamış
 • İnternet ortamına hakim
 • İlan Tarihi : 16 Ocak 2020

  E-POSTA LİSTESİ

  En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
  E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

  E-POSTA LİSTESİ

  En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
  E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
  Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.