Gizlilik Sözleşmesi

İşbu gizlilik sözleşmesinde yer alan koşullar, muhasebeisilanlari.com sitesinin veri toplama ve kullanma şeklini açıklamaktadır.

Bilgi Toplama

muhasebeisilanlari.com site kullanıcılarının siteyi ziyaret ettiği andan son ana kadar hiçbir şekilde IP, konum bilgisi ya da çerez toplamamaktadır. muhasebeisilanlari.com yalnızca iş ilanlarını sunma ve iş arayan kişilerin ilgili ilana ait yönlendirmelerini gerçekleştirmektedir. Ancak sitede yer alan reklam içerikli üçüncü taraf uygulamalarının bilgi toplama şekli hakkında kesin bir bilgi verilmemektedir. muhasebeisilanlari.com sitesini ziyaret eden kullanıcılarda herhangi bir kayıt ya da üyelik koşulu aranmaz. Site bir seri ilan, yani bir nevi sarı sayfalar, sitesi olarak kullanılmaktadır.

Üyelik Şartları

muhasebeisilanlari.com sitemizde herhangi bir üyelik bulunmamaktadır. İlanlar üye olunmadan ücretsiz olarak seri ilan şeklinde verilebilmektedir.

İş İlanları

muhasebeisilanlari.com sitesi üzerinde ilan vermek ya da sistemi kullanabilmek için muhasebeisilanlari.com üyelik zorunluluğu bulunmamaktadır. Siteye eklenen tüm ilanlar uygunluk durumu kontrol edildikten sonra yayınlanır. Yayınlanan iş ilanlarında firmanın bilgileri ve ilan bilgileri herkese açık bir biçimde sunulmaktadır. Bu sebepten ilanda iş tanımı ve pozisyon adı detaylı şekilde belirtilmelidir. Reklam amaçlı hiçbir ilan yer verilmemektedir ve bu tür ilanlar kabul edilmemektedir. Sitemize eklenen hiçbir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Tüm ilanların sorumluluğu, ilanı ekleyen firmanın kapsamındadır. İlanlar uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabilir ya da istenildiği zaman yayından kaldırılabilir. muhasebeisilanları.com hiçbir ilanı yayınlama zorunluluğuna sahip değildir, uygun görülmeyen ilanları yayınlamayabilir. Gerekli görülen durumlarda firmaya haber verilmeksizin ilanda değişiklik yapılabilir ya da ilan iptal edilebilir.

İş Arayanlar

muhasebeisilanlari.com iş ilanlarını seri ilan şeklinde ücretsiz yayınlamaktadır, sitemiz üzerinden herhangi bir başvuru yapılamamaktadır.

Gizlilik Sözleşmesi Değişikliği

muhasebeisilanlari.com işbu gizlilik sözleşmesinde belirtilen tüm maddelerde dilediği zaman gerektirdiği şekilde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yasalara aykırı ya da site haklarını ihlal eden bir davranış gerçekleştirilmediği müddetçe, bu sözleşmede yer alan tüm haklarınız koruma altında olacaktır. muhasebeisilanlari.com sitesinin gizlilik sözleşmesindeki değişikliklerin son hâli daima bu sayfada yayınlanacaktır.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.