HİZMET ŞARTLARI

Tanım:

muhasebeisilanlari.com alan adı üzerinden hizmet veren iş ilanları sitesi ve beraberinde muhasebeisilanlari.com alan adına bağlı olan tüm mobil uygulamalar ve platformlar.

Yasal Dayanak:

muhasebeisilanlari.com, kullanıcılara, ziyaretçilere, şahıslara, üyelere, kurum ve kuruluşlara herhangi bir bildirimde bulunmadan değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yasal dayanağımız Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1) kapsamında açıklanan ve ‘Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar’ başlıklı olan 2.10 maddesinin 2. bendidir.

“İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.”

muhasebeisilanlari.com Sitesinde İlan Yayınlamanın Şartları

  1. Sitemiz üzerinden sadece vergi levhası olan işletmeler ilan yayınlayabilir. Bu ilan sadece eleman arama içerikli olabilir. ‘Eleman arama’ amacı dışında farklı bir amaçla oluşturulan ilanlar (CV toplamaya yönelik olarak hazırlanan ilanlar, iş arayanların oluşturduğu ilanlar, reklam, tanıtım ve kampanya amacıyla oluşturulan ilanlar, kursiyer toplama amacına yönelik olarak hazırlanan ilanlar vb.) hiçbir şekilde değerlendirmeye alınmaz ve yayınlanmaz. Aynı zamanda bu durumda oluşturulan ilanların yayınlanmama nedeni ve yayınlanmadığına dair herhangi bir bildirim iletilmez.
  1. Sitemiz üzerinden oluşturulan ilanlar öncelikle kontrolden geçirilir. Sadece yayın politikamıza uygun olan ilanlar yayınlanır ve bu aşamada yayın politikamıza uygun olmayan ilanlar ya da bu ilanların yayına alınmayacağına dair tarafınıza herhangi bir bilgi verilmez, bildirim yapılmaz. muhasebeisilanlari.com yayın politikasına uygun olmayan ilanları yayınlamama ve konuya dair bildirimde bulunmama hakkında sahiptir.
  1. İlanlar sade ve kolay anlaşılır bir dille kaleme alınmalıdır. Oluşturulan ilanları okuyanlar, aynı anlamı çıkarabilmelidir.
  1. Sitemiz üzerinden oluşturulan iş ilanlarında aranan elemana dair eğitim, yaş gibi çeşitli kriterler ve aynı zamanda maaş, sigorta gibi sunulacak sosyal olanaklar açık bir şekilde belirtilmelidir. İlanlarda çalışma şartları da belirtilmiş olmalıdır.
  1. Yayınlanacak ilanlara dair bir sınırlama mevcut değildir.
  1. İlanlar en faza 60 gün süreyle yayında kalır.
  1. Sitemiz üzerinden oluşturulan ilanlarla ilgili tüm hukuki sorumluluk ilanı oluşturan gerçek ya da tüzel kişiye aittir. muhasebeisilanlari.com ilanda yer alan bilgileri gerçek kabul eder.
  1. Sitemiz üzerinde oluşturulan ilanın kaydedilmesi durumunda, IP adresiniz, ilanın oluşturulduğu tarih ile saat de otomatik şekilde kayıt altına alınır. Gizlilik Politikamız sayfamızda konuyla ilgili bilgi mevcuttur.

Ziyaretçi Koşulları

muhasebeisilanlari.com, oluşturulan ve yayınladığımız ilanların doğruluğuna dair bir garanti vermez. Yapılan başvurulara dair hukuki sorumluluk ilanlara başvuru yapan/yapmayan kişiye aittir.