YENİ İLANLAR YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Ön Muhasebe Elemanı (BESTAŞ A.Ş)
BESTAŞ ELEKTRONİK OPTIK SAN.VE TİC.A.Ş - İSTANBUL

Otomotıv sektöründe üretim yapan İst.Anadolu yakası Maltepe’de Bulunan Şirketimizin Muhasebe depertmanında görev alacak Tercihen Ticaret lisesi ya da muhasebe bölümü 2 yıllık yüksek okuldan mezun,Fatura , Cari Hesap ve Ön Muhasebe işlemlerinin Yürütülmesinde yardımcı olabilecek 20- 25 yaşları arasında BAYAN çalışma arkadaşı arıyoruz.GÖZTEPE – KARTAL Arasında ıkamet edenler ve SİGARA kullanmayanlar tercihihimizdir.
Muracatlarda ”SADECE ONLINE BAŞVURULAR KABUL EDİLECEKTİR”.Göndermiş olduğunuz CV lerınızden aradığımız kriterlere uygun bulunan adaylar Şirket Merkezımızde yapılacak olan ön görüşme için telefon ile aranarak randevu bilgisi verilecektir.

Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur.
İlan Tarihi : 12 Ağustos 2020

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin ...
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.

E-POSTA LİSTESİ

En yeni ve güncel muhasebe iş ilanları e-posta adresinize gelsin
E-Posta Listemize ücretsiz kayıt olun HER MUHASEBE ELEMANININ BİLMESİ GEREKENLER KİTABINI ücretsiz e-posta adresinize gönderelim.
Sayfamız iş ilanları arama motoru ve seri ilan formatında hazırlanmıştır. Sitemizde yer alan ilanlara erişmek için hiçbir üyelik sistemi zorunluluğu bulunmamaktadır.